Зображення корпусу уточнюється
MMBT2222ALT1G
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
MMBT2222ALT1G — електронний компонент виробника onsemi, категорія Thyristor. Корпус: SOT23. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MMBT2222ALT1G.
Всього пропозицій
11
Ціни
від 0.57 до 10.49 грн
Є в Україні
8
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | SOT23 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Reel |
| Transistor Type: | NPN |
| Power Dissipation: | 0.3 W |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1V @ 50mA, 500mA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 600 mA |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 10nA (ICBO) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 100 @ 150mA, 10V |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 40 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| MMBT2222ALT1G | 3556 шт. | від 0.57 грн 100+: 0.57 грн1000+: 0.53 грн3000+: 0.44 грн | BIS ELECTRONIC | Купити |
| MMBT2222ALT1G | 1420 | від 0.6 грн 1+: 0.6 грн | vdmais | Купити |
| MMBT2222ALT1G | 4 шт. | від 0.6 грн 1+: 0.6 грн | BIS ELECTRONIC | Купити |
| MMBT2222ALT1G | 3081 | від 0.81 грн 1+: 0.81 грн | Eurocom Components | Купити |
| MMBT2222ALT1G | 1383 шт. | від 1.2 грн 1+: 1.2 грн | Filur | Купити |
| MMBT2222ALT1G | Є в наявності | від 1.24 грн 1+: 1.24 грн10+: 1.14 грн50+: 1.06 грн250+: 0.95 грн | IMRAD | Купити |
| MMBT2222ALT1G | 10 | 8.75 грн | Квазар-Мікро (станом на 30.04.2026) | Купити |
| MMBT2222ALT1G | 1250 шт. | ЕлКом | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MMBT2222ALT1G | 39946 | від 9.23 грн 1+: 9.23 грн10+: 6.94 грн50+: 4.74 грн100+: 3.95 грн500+: 2.62 грн1000+: 2.18 грн1226+: 0.78 грн3377+: 0.73 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| MMBT2222ALT1G | 1053041 | від 10.49 грн 1+: 10.49 грн10+: 6.36 грн100+: 3.92 грн500+: 2.87 грн1000+: 2.52 грн3000+: 1.89 грн6000+: 1.68 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MMBT2222ALT1G | 800792 | від 10.49 грн 1+: 10.49 грн10+: 6.43 грн100+: 3.97 грн500+: 2.87 грн1000+: 2.51 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Thyristor
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
