
T1235H-6T
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
T1235H-6T — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Triac. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників T1235H-6T.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 148.28 до 163.67 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Voltage - Off State: | 600 V |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 12 A |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 35 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 1 V |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 120A, 126A |
| Triac Type: | Alternistor - Snubberless |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 35 mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| T1235H-6T | 85 | від 148.28 грн 1+: 148.28 грн5+: 113.31 грн10+: 97.22 грн14+: 70.64 грн38+: 66.45 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| T1235H-6T | 1541 | від 155.27 грн 1+: 155.27 грн10+: 75.54 грн100+: 67.7 грн500+: 54.07 грн1000+: 49.59 грн2000+: 48.61 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| T1235H-6T | 1987 | від 163.67 грн 1+: 163.67 грн50+: 79.27 грн100+: 71.09 грн500+: 56.73 грн1000+: 52.11 грн2000+: 48.23 грн5000+: 44.03 грн10000+: 42.51 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Triac
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
