
T405-600B-TR
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
T405-600B-TR — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Triac. Корпус: TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників T405-600B-TR.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 36.64 до 81.43 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Voltage - Off State: | 600 V |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 4 A |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 5 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 1.3 V |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 30A, 31A |
| Triac Type: | Logic - Sensitive Gate |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 10 mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| T405-600B-TR | Є в наявності | від 36.64 грн 1+: 36.64 грн4+: 35.46 грн8+: 34.75 грн | IMRAD | Купити |
| T405 | 48 шт. | від 45 грн 1+: 45 грн | Ворон | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| T405-600B-TR | 2007 | від 71.95 грн 1+: 71.95 грн10+: 51.88 грн20+: 44.51 грн38+: 25.76 грн103+: 24.36 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| T405-600B-TR | 36922 | від 81.43 грн 1+: 81.43 грн10+: 50.96 грн100+: 33.41 грн500+: 25.85 грн1000+: 23.42 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| T405-600B | 6494 | від 81.43 грн 1+: 81.43 грн10+: 35.1 грн100+: 21.97 грн500+: 19.09 грн1000+: 18.53 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Triac
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
