Зображення корпусу уточнюється
T405-600H
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
T405-600H — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Triac. Корпус: TO-251-3 Short Leads, IPAK, TO-251AA. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників T405-600H.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 16.27 до 79.04 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-251-3 Short Leads, IPAK, TO-251AA |
| Voltage - Off State: | 600 V |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 4 A |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 5 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 1.3 V |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 30A, 31A |
| Triac Type: | Logic - Sensitive Gate |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 10 mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| T405-600H | 2181 шт. | від 16.27 грн 1+: 16.27 грн | SEA | Купити |
| T405 | 92 шт. | від 40.5 грн 1+: 40.5 грн | Ворон | Купити |
| T405-600H | 20 шт. | від 43 грн 1+: 43 грн | Radio Store | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| T405-600H | 165 | від 71.13 грн 1+: 71.13 грн10+: 33.85 грн25+: 30.08 грн41+: 23.5 грн113+: 22.24 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| T405-600H | 2723 | від 74.84 грн 1+: 74.84 грн10+: 32.31 грн100+: 26.3 грн500+: 21.82 грн1000+: 20 грн3000+: 17.77 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| T405-600H | 674 | від 79.04 грн 1+: 79.04 грн75+: 33.91 грн150+: 30.14 грн525+: 24.76 грн1050+: 22.43 грн2025+: 20.56 грн5025+: 18.43 грн10050+: 17.11 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Triac
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
