
TIP147T
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
TIP147T — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Thyristor. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TIP147T.
Всього пропозицій
11
Ціни
від 15 до 187.45 грн
Є в Україні
6
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | 150°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Transistor Type: | PNP - Darlington |
| Power Dissipation: | 90 W |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 3V @ 40mA, 10A |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 10 A |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 2mA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 1000 @ 5A, 4V |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 100 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| TIP147T | 55 шт. | від 15 грн 2+: 15 грн10+: 12 грн | Радіомаг | Купити |
| TIP147T | 4 | 26.4 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| TIP147TTU | 92 шт. | від 48.14 грн 1+: 48.14 грн | К206 | Купити |
| TIP147T | 2 шт. | від 52.17 грн 1+: 52.17 грн | RadioPulse | Купити |
| TIP147T | 30 шт. | від 56 грн 1+: 56 грн | НІКОМ | Купити |
| TIP147T | 56 шт. | від 76.51 грн 1+: 76.51 грн | Ворон | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TIP147T-CDI | 1977 | від 55.95 грн 1+: 55.95 грн5+: 41.13 грн25+: 37 грн35+: 28.01 грн94+: 26.49 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| TIP147TU | 3 | від 160.17 грн 1+: 160.17 грн10+: 110.51 грн11+: 87.43 грн31+: 83.23 грн270+: 79.73 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| TIP147T | 234 | від 167.86 грн 1+: 167.86 грн5+: 129.39 грн10+: 113.31 грн17+: 59.45 грн45+: 55.95 грн2000+: 54.56 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| TIP147T | 2384 | від 186.75 грн 1+: 186.75 грн10+: 93.02 грн100+: 81.83 грн500+: 72.74 грн1000+: 62.25 грн2000+: 57.77 грн5000+: 52.53 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TIP147T | 351 | від 187.45 грн 1+: 187.45 грн50+: 91.71 грн100+: 82.43 грн500+: 66.15 грн1000+: 60.92 грн2000+: 56.52 грн5000+: 51.76 грн10000+: 50.57 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Thyristor
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
