
TS1220-600B
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
TS1220-600B — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Thyristor. Корпус: TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TS1220-600B.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 89.84 до 99.75 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Voltage - Off State: | 600 V |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 12 A |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 200 µA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 800 mV |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 5 mA |
| Voltage - On State (Vtm) (Max): | 1.6 V |
| Current - On State (It (AV)) (Max): | 8 A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TS1220-600B | 34 | від 89.84 грн 1+: 89.84 грн10+: 51 грн25+: 44.04 грн29+: 33.65 грн79+: 31.82 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| TS1220-600B-TR | 17800 | від 99.75 грн 1+: 99.75 грн10+: 62.94 грн100+: 41.65 грн500+: 32.52 грн1000+: 29.58 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TS1220-600B-TR | 8568 | від 99.75 грн 1+: 99.75 грн10+: 63.01 грн100+: 41.65 грн500+: 32.52 грн1000+: 29.57 грн2500+: 26.41 грн5000+: 23.39 грн10000+: 22.41 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TS1220-600B | 3903 | від 99.75 грн 1+: 99.75 грн10+: 43.69 грн100+: 38.99 грн500+: 32.24 грн1000+: 28.52 грн3000+: 24.59 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TS1220-600B | 501 | від 99.75 грн 1+: 99.75 грн75+: 43.7 грн150+: 39 грн525+: 32.29 грн1050+: 29.39 грн2025+: 27.06 грн5025+: 24.41 грн10050+: 22.76 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Thyristor
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
