
ULN2004AN
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
ULN2004AN — електронний компонент виробника TAEJIN TECHNOLOGY / HTC Korea, категорія Thyristor. Корпус: 16-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ULN2004AN.
Всього пропозицій
16
Ціни
від 14.92 до 74.14 грн
Є в Україні
8
| Виробник: | TAEJIN TECHNOLOGY / HTC Korea |
|---|---|
| Корпус: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 70°C (TA) |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Transistor Type: | 7 NPN Darlington |
| Standard Pack Qty: | 25 |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1.6V @ 500µA, 350mA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 500mA |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 50µA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 50V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| ULN2004AN | 103 шт. | від 15 грн 2+: 15 грн10+: 13.5 грн100+: 12.2 грн | Радіомаг | Купити |
| ULN2004AN | 12 шт. | від 15.5 грн 1+: 15.5 грн | НІКОМ | Купити |
| ULN2004AN | 14 | 18 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| ULN2004AN | 11 шт. | від 19.02 грн 1+: 19.02 грн | К206 | Купити |
| ULN2004AN | 1 | від 26.4 грн 1+: 26.4 грн | Eurocom Components | Купити |
| ULN2004AN | Є в наявності | від 27.5 грн 1+: 27.5 грн | Importtime | Купити |
| ULN2004AN | 9 шт. | від 28.4 грн 1+: 28.4 грн | IntCom | Купити |
| ULN2004AN | 10 | від 36.39 грн 1+: 36.39 грн | vdmais | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ULN2004AN | 3564 | від 14.92 грн 100+: 14.92 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ULN2004ANS | 8611 | від 33.57 грн 625+: 33.57 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ULN2004AN-TT | 70 | від 39.66 грн 1+: 39.66 грн10+: 31.75 грн25+: 28.33 грн57+: 17.07 грн155+: 16.16 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| ULN2004ANSR | 2448 | від 43.36 грн 1+: 43.36 грн10+: 27.63 грн100+: 22.45 грн500+: 21.47 грн1000+: 20.63 грн2000+: 20.35 грн4000+: 19.02 грн10000+: 18.33 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| ULN2004ANSR | 1335 | від 44.76 грн 1+: 44.76 грн10+: 31.75 грн25+: 28.45 грн100+: 24.84 грн250+: 23.11 грн500+: 22.07 грн1000+: 21.21 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ULN2004AN | 1367 | від 69.94 грн 1+: 69.94 грн10+: 36.79 грн100+: 28.54 грн500+: 21.96 грн1000+: 18.12 грн5000+: 16.16 грн10000+: 14.97 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| ULN2004ANE4 | 333 | від 71.34 грн 1+: 71.34 грн10+: 44.27 грн100+: 28.82 грн500+: 22.17 грн1000+: 20 грн2500+: 19.02 грн5000+: 17.91 грн10000+: 17.28 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| ULN2004AN | 1968 | від 74.14 грн 1+: 74.14 грн25+: 38.89 грн100+: 30.27 грн500+: 23.33 грн1000+: 21.09 грн2000+: 19.21 грн5000+: 17.18 грн10000+: 15.92 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Thyristor
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
