Зображення корпусу уточнюється
AD7685BRMZ
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
AD7685BRMZ — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Data Converters. Корпус: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AD7685BRMZ.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 1937.97 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Input Type: | Pseudo-Differential |
| Architecture: | SAR |
| Configuration: | S/H-ADC |
| Data Interface: | SPI, DSP |
| Number of Bits: | 16 |
| Reference Type: | External |
| Ratio - S/H:ADC: | 1:1 |
| Number of Inputs: | 1 |
| Number of A/D Converters: | 1 |
| Voltage - Supply, Analog: | 2.3V ~ 5.5V |
| Sampling Rate (Per Second): | 250k |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AD7685BRMZRL7 | 4603 | від 1937.97 грн 1+: 1937.97 грн10+: 1560.91 грн25+: 1466.73 грн100+: 1395.46 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AD7685BRMZ | 1202 | від 1937.97 грн 1+: 1937.97 грн10+: 1560.91 грн50+: 1409.98 грн100+: 1363.27 грн250+: 1313.94 грн500+: 1284.22 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Data Converters
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
