
AD7705BRZ-REEL
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
AD7705BRZ-REEL — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Data Converters. Корпус: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AD7705BRZ-REEL.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 993.28 до 1167.42 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Input Type: | Differential |
| Architecture: | Sigma-Delta |
| Configuration: | MUX-PGA-ADC |
| Data Interface: | SPI, DSP |
| Number of Bits: | 16 |
| Reference Type: | External |
| Number of Inputs: | 2 |
| Number of A/D Converters: | 1 |
| Voltage - Supply, Analog: | 2.7V ~ 3.3V, 5V |
| Voltage - Supply, Digital: | 2.7V ~ 3.3V, 5V |
| Sampling Rate (Per Second): | 500 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| AD7705BRZ-REEL | 20 шт. | від 993.28 грн 1+: 993.28 грн | SEA | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Data Converters
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
