Зображення корпусу уточнюється
AD7710ANZ
Ціна та наявність в Україні станом на 25.05.2026
AD7710ANZ — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Data Converters. Корпус: 24-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AD7710ANZ.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 6047.27 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 24-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Input Type: | Differential |
| Architecture: | Sigma-Delta |
| Configuration: | MUX-PGA-ADC |
| Data Interface: | SPI |
| Number of Bits: | 24 |
| Reference Type: | External, Internal |
| Number of Inputs: | 2 |
| Number of A/D Converters: | 1 |
| Voltage - Supply, Analog: | 5V ~ 10V |
| Voltage - Supply, Digital: | 5V |
| Sampling Rate (Per Second): | 1k |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AD7710ANZ | 1 | від 6047.27 грн 1+: 6047.27 грн15+: 4919.35 грн30+: 4744.16 грн105+: 4502.36 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Data Converters
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
