Зображення корпусу уточнюється
AD7714ARZ-5
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
AD7714ARZ-5 — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Data Converters. Корпус: 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AD7714ARZ-5.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 2696.36 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Input Type: | Differential, Pseudo-Differential |
| Architecture: | Sigma-Delta |
| Configuration: | MUX-PGA-ADC |
| Data Interface: | SPI, DSP |
| Number of Bits: | 24 |
| Reference Type: | External |
| Number of Inputs: | 3, 5 |
| Number of A/D Converters: | 1 |
| Voltage - Supply, Analog: | 5V |
| Voltage - Supply, Digital: | 3V ~ 5.25V |
| Sampling Rate (Per Second): | 1k |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AD7714ARZ-5REEL | 1936 | від 2696.36 грн 1+: 2696.36 грн10+: 2194.09 грн25+: 2068.7 грн100+: 1998.81 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AD7714ARZ-5 | 613 | від 2696.36 грн 1+: 2696.36 грн10+: 2194.09 грн31+: 2043.64 грн124+: 1913.89 грн279+: 1858.38 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Data Converters
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
