Зображення корпусу уточнюється
AD7714YRZ
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
AD7714YRZ — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Data Converters. Корпус: 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AD7714YRZ.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 2406.18 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Input Type: | Differential, Pseudo-Differential |
| Architecture: | Sigma-Delta |
| Configuration: | MUX-PGA-ADC |
| Data Interface: | SPI, DSP |
| Number of Bits: | 24 |
| Reference Type: | External |
| Number of Inputs: | 3, 5 |
| Number of A/D Converters: | 1 |
| Voltage - Supply, Analog: | 2.7V ~ 3.3V, 5V |
| Voltage - Supply, Digital: | 2.7V ~ 5.25V |
| Sampling Rate (Per Second): | 1k |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Data Converters
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
