
AD7715ANZ-5
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
AD7715ANZ-5 — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Data Converters. Корпус: 16-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AD7715ANZ-5.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 1580.19 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Input Type: | Differential |
| Architecture: | Sigma-Delta |
| Configuration: | PGA-ADC |
| Data Interface: | SPI, DSP |
| Number of Bits: | 16 |
| Reference Type: | External |
| Number of Inputs: | 1 |
| Number of A/D Converters: | 1 |
| Voltage - Supply, Analog: | 5V |
| Voltage - Supply, Digital: | 3V ~ 5.25V |
| Sampling Rate (Per Second): | 500 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AD7715ANZ-5 | 106 | від 1580.19 грн 1+: 1580.19 грн10+: 1264.64 грн25+: 1185.81 грн100+: 1099.19 грн250+: 1057.91 грн500+: 1033.03 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Data Converters
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
