
AD7797BRUZ
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
AD7797BRUZ — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Data Converters. Корпус: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AD7797BRUZ.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 800.78 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Input Type: | Differential |
| Architecture: | Sigma-Delta |
| Configuration: | MUX-ADC |
| Data Interface: | SPI, DSP |
| Number of Bits: | 24 |
| Reference Type: | External |
| Number of Inputs: | 1 |
| Number of A/D Converters: | 1 |
| Voltage - Supply, Analog: | 2.7V ~ 5.25V |
| Voltage - Supply, Digital: | 2.7V ~ 5.25V |
| Sampling Rate (Per Second): | 123 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AD7797BRUZ | 1164 | від 800.78 грн 1+: 800.78 грн10+: 626.64 грн96+: 536.57 грн192+: 518.61 грн288+: 509.62 грн576+: 496.44 грн1056+: 486.83 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AD7797BRUZ-REEL | 14 | від 800.78 грн 1+: 800.78 грн10+: 626.64 грн25+: 583.16 грн100+: 535.41 грн250+: 529.84 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Data Converters
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
