
AD7819YRZ
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
AD7819YRZ — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Data Converters. Корпус: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AD7819YRZ.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 778 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Input Type: | Single Ended |
| Architecture: | SAR |
| Configuration: | S/H-ADC |
| Data Interface: | Parallel |
| Number of Bits: | 8 |
| Reference Type: | External |
| Ratio - S/H:ADC: | 1:1 |
| Number of Inputs: | 1 |
| Number of A/D Converters: | 1 |
| Voltage - Supply, Analog: | 2.7V ~ 5.5V |
| Sampling Rate (Per Second): | 200k |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AD7819YRZ-REEL7 | 1115 | від 778 грн 1+: 778 грн10+: 608.49 грн25+: 566.11 грн100+: 519.52 грн250+: 513.52 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AD7819YRZ | 363 | від 778 грн 1+: 778 грн10+: 608.49 грн48+: 541.92 грн144+: 510 грн288+: 494.38 грн528+: 483 грн1008+: 472.81 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Data Converters
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
