
AD7893ARZ-10
Ціна та наявність в Україні станом на 29.05.2026
AD7893ARZ-10 — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Data Converters. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AD7893ARZ-10.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 3087.03 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Input Type: | Single Ended |
| Architecture: | SAR |
| Configuration: | S/H-ADC |
| Data Interface: | SPI |
| Number of Bits: | 12 |
| Reference Type: | External |
| Ratio - S/H:ADC: | 1:1 |
| Number of Inputs: | 1 |
| Number of A/D Converters: | 1 |
| Voltage - Supply, Analog: | 5V |
| Sampling Rate (Per Second): | 117k |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AD7893ARZ-10 | 83 | від 3087.03 грн 1+: 3087.03 грн10+: 2522.49 грн25+: 2381.43 грн100+: 2226.43 грн250+: 2152.54 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Data Converters
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
