Зображення корпусу уточнюється
B66371G0000X187
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
B66371G0000X187 — електронний компонент виробника TDK, категорія Filters. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників B66371G0000X187.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 457 до 770.09 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | TDK |
|---|---|
| Packaging: | Bulk |
| Standard Pack Qty: | 30 |
| Gap: | Ungapped |
| Width: | 1.260" (32.00mm) |
| Finish: | Uncoated |
| Height: | 1.307" (33.20mm) |
| Length: | 2.776" (70.50mm) |
| Material: | N87 |
| Core Type: | E |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| B66371G0000X187 | 93 шт. | від 457 грн 1+: 457 грн | Filur | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Filters
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
