Зображення корпусу уточнюється
B84143V0004R229
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
B84143V0004R229 — електронний компонент виробника TDK, категорія Filters. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників B84143V0004R229.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 23160.5 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | TDK |
|---|---|
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Continuous Drain Current: | 4 A |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 85°C |
| Current: | 4 A |
| Filter Type: | Three Phase (Delta) |
| Applications: | General Purpose |
| Configuration: | Single Stage |
| Approval Agency: | cURus |
| Termination Style: | Terminal Block |
| Frequency - Operating: | 50/60Hz |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase): | 520 V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): | 300 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| B84143V0004R229 | 4 | від 23160.5 грн 1+: 23160.5 грн10+: 21062.8 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Filters
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
