Зображення корпусу уточнюється
ZCAT3035-1330
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
ZCAT3035-1330 — електронний компонент виробника TDK, категорія Filters. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ZCAT3035-1330.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 180.54 до 436.95 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | TDK |
|---|---|
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Packaging: | Bulk |
| Standard Pack Qty: | 200 |
| Type: | Round |
| Design: | Hinged (Snap On) |
| Length: | 1.535" (39.00mm) |
| Rds(on): | 150 Ohm |
| Material: | 30 |
| Inner Dimension: | 0.512" Dia (13.00mm) |
| Outer Dimension: | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Impedance @ Frequency: | 150Ohm @ 100MHz ~ 500MHz |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ZCAT3035-1330 | 1376 | від 180.54 грн 1+: 180.54 грн10+: 101.86 грн26+: 96.24 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| ZCAT3035-1330-BK | 105 | від 247.28 грн 1+: 247.28 грн2+: 234.63 грн5+: 214.96 грн8+: 122.23 грн22+: 115.91 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| ZCAT3035-1330-BK | 3258 | від 392.69 грн 1+: 392.69 грн10+: 282.4 грн25+: 242.36 грн50+: 211.45 грн200+: 198.8 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| ZCAT3035-1330-BK | 4917 | від 422.2 грн 1+: 422.2 грн10+: 286.97 грн25+: 242.22 грн50+: 211.15 грн200+: 173.87 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ZCAT3035-1330 | 5899 | від 436.95 грн 1+: 436.95 грн10+: 287.32 грн25+: 246.57 грн50+: 218.47 грн100+: 198.8 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Filters
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
