Зображення корпусу уточнюється
IHLP4040DZER6R8M01
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
IHLP4040DZER6R8M01 — електронний компонент виробника Vishay / Dale, категорія Inductors. Корпус: 4040. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників IHLP4040DZER6R8M01.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 80.22 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Vishay / Dale |
|---|---|
| Корпус: | 4040 |
| Inductance: | 6.8 µH |
| Current Rating (Amps): | 8 A |
| Current - Saturation (Isat): | 13.5A |
| Tolerance: | ±20% |
| Shielding: | Shielded |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Type: | Molded |
| Rds(on): | 23.3 mOhm |
| Standard Pack Qty: | 500 |
| Continuous Drain Current: | 8 A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Inductors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
Searchip