
74HC125
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
74HC125 — електронний компонент виробника Diodes Incorporated, категорія Interface ICs. Корпус: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 74HC125.
Всього пропозицій
23
Ціни
від 6.26 до 30.91 грн
Є в Україні
16
| Виробник: | Diodes Incorporated |
|---|---|
| Корпус: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply: | 2V ~ 6V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Packaging: | Reel |
| Logic Type: | Buffer, Non-Inverting |
| Output Type: | 3-State |
| Package / Case: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Number of Elements: | 4 |
| Drain-Source Voltage: | 6 V |
| Current - Output High, Low: | 7.8mA, 7.8mA |
| Number of Bits per Element: | 1 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| 74HC125DR | 21 шт. | від 6.26 грн 1+: 6.26 грн | IntCom | Купити |
| 74HC125D | 32 шт. | від 6.68 грн 1+: 6.68 грн10+: 5.34 грн | BIS ELECTRONIC | Купити |
| 74HC125D | 8 шт. | від 7.28 грн 1+: 7.28 грн10+: 6.19 грн100+: 5.46 грн1000+: 5.1 грн | Віаком | Купити |
| 74HC125D | 515 шт. | від 8.2 грн 1+: 8.2 грн | Filur | Купити |
| 74HC125 | 8827 | 8.43 грн | РБТронік (станом на 22.04.2026) | Купити |
| 74HC125D | 8 шт. | від 9 грн 3+: 9 грн10+: 8 грн100+: 7.2 грн | Радіомаг | Купити |
| 74HC125D | 20 | 10.4 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| 74HC125N | 10 шт. | від 11.2 грн 1+: 11.2 грн | IntCom | Купити |
| 74HC125D | 14 шт. | від 11.7 грн 1+: 11.7 грн | IntCom | Купити |
| 74HC125D | Є в наявності | від 13 грн 1+: 13 грн | Importtime | Купити |
| 74HC125DB.112 | Є в наявності | від 13.37 грн 1+: 13.37 грн | IMRAD | Купити |
| 74HC125 | 70 шт. | від 22.5 грн 1+: 22.5 грн | Ворон | Купити |
| 74HC125N | Є в наявності | від 23 грн 1+: 23 грн | 3V3 | Купити |
| 74HC125N | Є в наявності | від 26 грн 1+: 26 грн | Importtime | Купити |
| 74HC125 | 1797 шт. | ЕлКом | Купити | |
| 74HC125 | 731 шт. | ЕлКом | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 74HC125T14-13 | 644 | від 16.16 грн 1+: 16.16 грн10+: 10.96 грн25+: 9.69 грн100+: 8.22 грн250+: 7.66 грн500+: 7.31 грн1000+: 6.88 грн2500+: 6.32 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 74HC125T14-13 | 4672 | від 17.49 грн 1+: 17.49 грн25+: 10.26 грн100+: 8.92 грн144+: 6.74 грн394+: 6.39 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 74HC125S14-13 | 1481 | від 19.88 грн 1+: 19.88 грн100+: 14.4 грн120+: 8.08 грн328+: 7.66 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 74HC125S14-13 | 941 | від 20.37 грн 1+: 20.37 грн10+: 14.12 грн25+: 12.58 грн100+: 10.82 грн250+: 9.98 грн500+: 9.41 грн1000+: 9.06 грн2500+: 8.5 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 74HC125D | 1370 | від 24.59 грн 1+: 24.59 грн10+: 16.86 грн25+: 14.98 грн100+: 12.91 грн250+: 11.92 грн500+: 11.33 грн1000+: 10.84 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 74HC125PW-Q100J | 1926 | від 29.51 грн 1+: 29.51 грн10+: 20.51 грн25+: 18.34 грн100+: 15.74 грн250+: 14.54 грн500+: 13.84 грн1000+: 11.52 грн2500+: 10.61 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 74HC125D.653 | 4995 | від 30.91 грн 1+: 30.91 грн10+: 24.66 грн100+: 18.55 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
