
74HC125D
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
74HC125D — електронний компонент виробника NEXPERIA, категорія Interface ICs. Корпус: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 74HC125D.
Всього пропозицій
13
Ціни
від 6.26 до 30.91 грн
Є в Україні
11
| Виробник: | NEXPERIA |
|---|---|
| Корпус: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply: | 2V ~ 6V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Logic Type: | Buffer, Non-Inverting |
| Output Type: | 3-State |
| Package / Case: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Number of Elements: | 4 |
| Current - Output High, Low: | 7.8mA, 7.8mA |
| Number of Bits per Element: | 1 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| 74HC125DR | 21 шт. | від 6.26 грн 1+: 6.26 грн | IntCom | Купити |
| 74HC125D | 32 шт. | від 6.68 грн 1+: 6.68 грн10+: 5.34 грн | BIS ELECTRONIC | Купити |
| 74HC125D | 8 шт. | від 7.28 грн 1+: 7.28 грн10+: 6.19 грн100+: 5.46 грн1000+: 5.1 грн | Віаком | Купити |
| 74HC125D | 515 шт. | від 8.2 грн 1+: 8.2 грн | Filur | Купити |
| 74HC125D | 8 шт. | від 9 грн 3+: 9 грн10+: 8 грн100+: 7.2 грн | Радіомаг | Купити |
| 74HC125D | 20 | 10.4 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| 74HC125D | 14 шт. | від 11.7 грн 1+: 11.7 грн | IntCom | Купити |
| 74HC125D | Є в наявності | від 13 грн 1+: 13 грн | Importtime | Купити |
| 74HC125DB.112 | Є в наявності | від 13.37 грн 1+: 13.37 грн | IMRAD | Купити |
| 74HC125D | 70 шт. | від 22.5 грн 1+: 22.5 грн | Ворон | Купити |
| 74HC125D | 1797 шт. | ЕлКом | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
