
AD790JRZ
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
AD790JRZ — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Logic ICs. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AD790JRZ.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 265.5 до 1038.59 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Type: | with Latch |
| Hysteresis: | 500µV |
| Output Type: | CMOS, TTL |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| CMRR, PSRR (Typ): | 95dB CMRR, 90dB PSRR |
| Number of Elements: | 1 |
| Propagation Delay (Max): | 50ns |
| Current - Quiescent (Max): | 10mA |
| Current - Input Bias (Max): | 5µA @ 5V |
| Voltage - Input Offset (Max): | 1.5mV @ 5V |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±): | 4.5V ~ 7V, ±2.25V ~ 16.5V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| AD790JRZ | 7 шт. | від 265.5 грн 1+: 265.5 грн | Filur | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AD790JRZ-REEL7 | 1864 | від 1038.59 грн 1+: 1038.59 грн10+: 819.94 грн25+: 765.39 грн100+: 705.53 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AD790JRZ-REEL | 1674 | від 1038.59 грн 1+: 1038.59 грн10+: 819.94 грн25+: 765.39 грн100+: 705.53 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AD790JRZ | 1237 | від 1038.59 грн 1+: 1038.59 грн10+: 819.94 грн98+: 706.1 грн196+: 683.68 грн294+: 672.45 грн588+: 655.98 грн1078+: 643.99 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
