
LM2901DR
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
LM2901DR — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Logic ICs. Корпус: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LM2901DR.
Всього пропозицій
13
Ціни
від 4.62 до 74.14 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 36 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Type: | Standard (General Purpose) |
| Output Type: | Open-Collector |
| Number of Elements: | 4 |
| Current - Output (Typ): | 20mA |
| Current - Quiescent (Max): | 2.5mA |
| Current - Input Bias (Max): | 0.25µA @ 5V |
| Voltage - Input Offset (Max): | 7mV @ 30V |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±): | 2V ~ 30V, ±1V ~ 15V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| LM2901DR2G | 3 шт. | від 4.62 грн 1+: 4.62 грн10+: 4.31 грн100+: 4 грн | Віаком | Купити |
| LM2901DR | 277 шт. | від 9 грн 1+: 9 грн | Ворон | Купити |
| LM2901DR | Є в наявності | від 11.25 грн 1+: 11.25 грн10+: 10.58 грн35+: 10.13 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LM2901DR2G | 85 | від 19.3 грн 1+: 19.3 грн5+: 15.88 грн10+: 14.27 грн25+: 12.94 грн100+: 12.24 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| LM2901DR | 60393 | від 19.58 грн 1+: 19.58 грн10+: 13.43 грн25+: 11.89 грн100+: 10.28 грн250+: 9.44 грн500+: 8.95 грн1000+: 8.53 грн2500+: 8.04 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LM2901DR | 1692 | від 20.28 грн 1+: 20.28 грн10+: 13.78 грн25+: 12.23 грн100+: 10.5 грн250+: 9.67 грн500+: 9.18 грн1000+: 8.76 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LM2901DR | 950 | від 20.28 грн 1+: 20.28 грн10+: 14.13 грн25+: 12.51 грн100+: 10.75 грн250+: 9.91 грн500+: 9.4 грн1000+: 8.98 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LM2901DR2G | 54785 | від 21.68 грн 1+: 21.68 грн10+: 15.11 грн25+: 13.37 грн100+: 11.5 грн250+: 10.61 грн500+: 10.07 грн1000+: 9.62 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LM2901DR2G | 25297 | від 21.75 грн 1+: 21.75 грн10+: 15.11 грн25+: 13.43 грн100+: 11.54 грн250+: 10.63 грн500+: 10.07 грн1000+: 9.65 грн2500+: 8.6 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LM2901DR | 576 | від 23.22 грн 1+: 23.22 грн10+: 16.09 грн25+: 14.13 грн100+: 12.03 грн123+: 7.83 грн337+: 7.41 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| LM2901DRG3 | 4312 | від 31.47 грн 1+: 31.47 грн10+: 21.82 грн25+: 19.51 грн100+: 16.93 грн2500+: 13.64 грн5000+: 13.29 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LM2901DRG3 | 2653 | від 32.17 грн 1+: 32.17 грн10+: 22.52 грн25+: 20.06 грн100+: 17.39 грн250+: 16.12 грн500+: 15.35 грн1000+: 14.72 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LM2901DRG4 | 4738 | від 74.14 грн 1+: 74.14 грн10+: 44.62 грн25+: 37.28 грн100+: 28.05 грн250+: 24.13 грн500+: 21.05 грн1000+: 18.81 грн2500+: 15.18 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
