
LM2901DR2G
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
LM2901DR2G — електронний компонент виробника onsemi, категорія Logic ICs. Корпус: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LM2901DR2G.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 4.62 до 21.85 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 36 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Type: | Standard (General Purpose) |
| Output Type: | CMOS, Open-Collector, TTL |
| Number of Elements: | 4 |
| Current - Output (Typ): | 16mA @ 5V |
| Current - Quiescent (Max): | 2.5mA |
| Current - Input Bias (Max): | 0.25µA @ 5V |
| Voltage - Input Offset (Max): | 7mV @ 5V |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±): | 3V ~ 36V, ±1.5V ~ 18V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| LM2901DR2G | 3 шт. | від 4.62 грн 1+: 4.62 грн10+: 4.31 грн100+: 4 грн | Віаком | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LM2901DR2G | 53785 | від 21.78 грн 1+: 21.78 грн10+: 15.17 грн25+: 13.43 грн100+: 11.55 грн250+: 10.65 грн500+: 10.11 грн1000+: 9.66 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LM2901DR2G | 25197 | від 21.85 грн 1+: 21.85 грн10+: 15.17 грн25+: 13.49 грн100+: 11.59 грн250+: 10.68 грн500+: 10.12 грн2500+: 10.12 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
