
AD584KNZ
Ціна та наявність в Україні станом на 29.05.2026
AD584KNZ — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Power ICs. Корпус: 8-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AD584KNZ.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 2247.97 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Tolerance: | ±0.1% |
| Output Type: | Programmable |
| Package / Case: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Reference Type: | Series |
| Voltage - Input: | 4.5V ~ 30V |
| Current - Output: | 10 mA |
| Current - Supply: | 1mA |
| Drain-Source Voltage: | 2.5 V |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz: | 50µVp-p |
| Temperature Coefficient: | 15ppm/°C |
| Voltage - Output (Min/Fixed): | 2.5V, 5V, 7.5V, 10V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AD584KNZ | 207 | від 2247.97 грн 1+: 2247.97 грн10+: 1818.96 грн50+: 1647.27 грн100+: 1594.12 грн250+: 1538 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
