
AMS1117-3.3
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
AMS1117-3.3 — електронний компонент виробника Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd., категорія Power ICs. Корпус: TO-261-4, TO-261AA. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AMS1117-3.3.
Всього пропозицій
17
Ціни
від 1.35 до 20.98 грн
Є в Україні
12
| Виробник: | Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd. |
|---|---|
| Корпус: | TO-261-4, TO-261AA |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| PSRR: | 70dB (120Hz) |
| Output Type: | Fixed |
| Current - Output: | 1A |
| Protection Features: | Over Temperature |
| Number of Regulators: | 1 |
| Output Configuration: | Positive |
| Voltage - Input (Max): | 18V |
| Voltage Dropout (Max): | 1.4V @ 1A |
| Continuous Drain Current: | 1 A |
| Current - Quiescent (Iq): | 10 mA |
| Voltage - Output (Min/Fixed): | 3.3V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| AMS1117 | 3897 шт. | від 1.35 грн 1+: 1.35 грн | Ворон | Купити |
| AMS1117-3.3 | Є в наявності | від 2 грн 1+: 2 грн | 3V3 | Купити |
| AMS1117 | 9620 шт. | від 3.38 грн 1+: 3.38 грн | Ворон | Купити |
| AMS1117-3.3 | 56 шт. | від 4.1 грн 1+: 4.1 грн | Radio Store | Купити |
| AMS1117-3.3 | Є в наявності | від 4.81 грн 1+: 4.81 грн10+: 4.52 грн35+: 4.32 грн150+: 4.18 грн | IMRAD | Купити |
| AMS1117-3.3 | 334 шт. | від 6.2 грн 1+: 6.2 грн | НІКОМ | Купити |
| AMS1117-3.3 | 165 шт. | від 6.2 грн 1+: 6.2 грн | НІКОМ | Купити |
| AMS1117-3.3 | 103 шт. | від 7.1 грн 1+: 7.1 грн | НІКОМ | Купити |
| AMS1117-3.3 | 2 шт. | від 9.89 грн 1+: 9.89 грн | SEA | Купити |
| AMS1117-3.3 | 38 шт. | від 14.1 грн 1+: 14.1 грн | RadioPulse | Купити |
| AMS1117-3.3 | 9799 шт. | від 20 грн 1+: 20 грн10+: 5 грн100+: 2.6 грн1000+: 2.2 грн | Радіомаг | Купити |
| AMS1117-3.3 | 45 шт. | SEA | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AMS1117-3.3 SOT-223 | 17084 | від 6.99 грн 1+: 6.99 грн10+: 3.92 грн25+: 3.39 грн100+: 2.83 грн250+: 2.56 грн500+: 2.4 грн1000+: 2.27 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AMS1117-3.3 SOT-89 | 2281 | від 6.99 грн 1+: 6.99 грн10+: 3.92 грн25+: 3.39 грн100+: 2.83 грн250+: 2.56 грн500+: 2.4 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AMS1117-3.3 | 23869 | від 20.98 грн 1+: 20.98 грн10+: 14.41 грн25+: 12.79 грн100+: 10.97 грн250+: 10.12 грн500+: 9.6 грн1000+: 9.17 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AMS1117-3.3 | 8555 | від 20.98 грн 1+: 20.98 грн10+: 14.27 грн25+: 12.67 грн100+: 10.88 грн250+: 10.02 грн500+: 9.51 грн1000+: 9.09 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AMS1117-3.3S | 1023 | від 20.98 грн 1+: 20.98 грн10+: 14.27 грн25+: 12.67 грн100+: 10.88 грн250+: 10.02 грн500+: 9.51 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
