
AP63300
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
AP63300 — електронний компонент виробника Diodes Incorporated, категорія Power ICs. Корпус: SOT-23-6. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AP63300.
Всього пропозицій
10
Ціни
від 12.02 до 2943.9 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | Diodes Incorporated |
|---|---|
| Корпус: | SOT-23-6 |
| Topology: | Buck |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Reel |
| Function: | Step-Down |
| Output Type: | Adjustable |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 1 |
| Drain-Source Voltage: | 0.8 V |
| Output Configuration: | Positive |
| Voltage - Input (Max): | 32V |
| Voltage - Input (Min): | 3.8V |
| Continuous Drain Current: | 3 A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| AP63300WU-7 | 14151 | від 12.02 грн 1+: 12.02 грн | vdmais | Купити |
| AP63300WU-7 | Є в наявності | від 37.53 грн 1+: 37.53 грн8+: 35.27 грн25+: 33.77 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AP63300WU-7 | 6622 | від 55.67 грн 1+: 55.67 грн10+: 39.73 грн25+: 35.88 грн31+: 31.61 грн50+: 31.54 грн84+: 29.87 грн500+: 29.03 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| AP63300WU-7 | 37448 | від 60.15 грн 1+: 60.15 грн10+: 43.15 грн25+: 38.83 грн100+: 34.09 грн250+: 31.83 грн500+: 30.47 грн1000+: 29.39 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AP63300WU-7 | 2123 | від 60.22 грн 1+: 60.22 грн10+: 43.22 грн25+: 38.89 грн250+: 38.26 грн500+: 36.58 грн1000+: 35.32 грн3000+: 30.29 грн6000+: 27.84 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| AP63300QWU-7 | 11955 | від 85.33 грн 1+: 85.33 грн10+: 61.2 грн25+: 55.25 грн100+: 40.5 грн250+: 37.91 грн3000+: 37.91 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| AP63300WU-EVM | 13 | від 2674.62 грн 1+: 2674.62 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AP63300WU-EVM | 2 | від 2898.43 грн 1+: 2898.43 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| AP63300QWU-EVM | 2 | від 2910.32 грн 1+: 2910.32 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| AP63300QWU-EVM | 2 | від 2943.9 грн 1+: 2943.9 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
