Зображення корпусу уточнюється
FSFR1800
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
FSFR1800 — електронний компонент виробника onsemi, категорія Power ICs. Корпус: 10-SIP Module, 9 Leads, Formed Leads. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників FSFR1800.
Всього пропозицій
14
Ціни
від 115.11 до 244.26 грн
Є в Україні
4
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | 10-SIP Module, 9 Leads, Formed Leads |
| Topology: | Half-Bridge |
| Frequency - Switching: | Up to 300kHz |
| Internal Switch(s): | Yes |
| Output Isolation: | Isolated |
| Breakdown Voltage: | 500V |
| Duty Cycle: | 50% |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd): | 11.3V ~ 25V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 130°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Power (Watts): | 260 W |
| Standard Pack Qty: | 475 |
| Voltage - Start Up: | 14.5 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| FSFR1800XSL | 5 шт. | від 117.5 грн 1+: 117.5 грн | RadioPulse | Купити |
| FSFR1800 | 3 шт. | від 117.5 грн 1+: 117.5 грн | RadioPulse | Купити |
| FSFR1800L | 2 шт. | від 164.5 грн 1+: 164.5 грн | RadioPulse | Купити |
| FSFR1800US | Є в наявності | від 212.6 грн 1+: 212.6 грн | Importtime | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| FSFR1800XSL | 20449 | від 115.11 грн 183+: 115.11 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| FSFR1800XSL | 1791 | від 115.11 грн 183+: 115.11 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| FSFR1800L | 2295 | від 140.38 грн 150+: 140.38 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| FSFR1800 | 15598 | від 150.2 грн 140+: 150.2 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| FSFR1800XCL | 77615 | від 154.41 грн 136+: 154.41 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| FSFR1800USL | 380 | від 192.32 грн 110+: 192.32 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| FSFR1800USL | 200 | від 192.32 грн 110+: 192.32 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| FSFR1800HSL | 29 | від 211.97 грн 1+: 211.97 грн19+: 149.24 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| FSFR1800XSL | 21 | від 211.97 грн 1+: 211.97 грн19+: 149.24 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| FSFR1800 | 210 | від 244.26 грн 1+: 244.26 грн10+: 181.79 грн25+: 166.35 грн100+: 149.5 грн250+: 141.08 грн475+: 138.27 грн950+: 130.55 грн2850+: 129.15 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
