Зображення корпусу уточнюється
FSGM0465R
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
FSGM0465R — електронний компонент виробника Fairchild Semiconductor, категорія Power ICs. Корпус: TO-220-6. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників FSGM0465R.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 85 до 112.32 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Fairchild Semiconductor |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-6 |
| Topology: | Flyback |
| Frequency - Switching: | 66kHz |
| Internal Switch(s): | Yes |
| Output Isolation: | Isolated |
| Breakdown Voltage: | 650V |
| Duty Cycle: | 70% |
| Fault Protection: | Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd): | 7.5V ~ 26V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Power (Watts): | 70 W |
| Package / Case: | TO-220-6 Full Pack, Formed Leads |
| Voltage - Start Up: | 12 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| FSGM0465R | Є в наявності | від 85 грн 1+: 85 грн | Importtime | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
