
FSL106HR
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
FSL106HR — електронний компонент виробника onsemi, категорія Power ICs. Корпус: 8-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників FSL106HR.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 49.3 до 247.6 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Topology: | Flyback |
| Frequency - Switching: | 100kHz |
| Internal Switch(s): | Yes |
| Output Isolation: | Isolated |
| Breakdown Voltage: | 650V |
| Duty Cycle: | 77% |
| Fault Protection: | Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd): | 8V ~ 26V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Power (Watts): | 13 W |
| Package / Case: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Start Up: | 12 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| FSL106HR | Є в наявності | від 49.3 грн 1+: 49.3 грн | Importtime | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| FSL106HR | 21000 | від 247.6 грн 200+: 247.6 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
