
L4940D2T12-TR
Ціна та наявність в Україні станом на 29.05.2026
L4940D2T12-TR — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Power ICs. Корпус: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників L4940D2T12-TR.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 126.45 до 157.36 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C |
| Packaging: | Reel |
| Output Type: | Fixed |
| Current - Output: | 1.5A |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Drain-Source Voltage: | 12 V |
| Number of Regulators: | 1 |
| Output Configuration: | Positive |
| Voltage - Input (Max): | 17V |
| Voltage Dropout (Max): | 0.9V @ 1.5A |
| Continuous Drain Current: | 1.5 A |
| Voltage - Output (Min/Fixed): | 12V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| L4940D2T12-TR | Є в наявності | Mastek | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| L4940D2T12-TR | 920 | від 126.45 грн 1+: 126.45 грн5+: 106.08 грн10+: 96.94 грн18+: 54.09 грн50+: 51.28 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| L4940D2T12-TR | 2080 | від 157.36 грн 1+: 157.36 грн10+: 116.19 грн25+: 105.96 грн100+: 94.72 грн250+: 89.36 грн500+: 86.58 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| L4940D2T12-TR | 1392 | від 157.36 грн 1+: 157.36 грн10+: 116.61 грн25+: 106.08 грн100+: 94.84 грн250+: 89.92 грн500+: 87.11 грн1000+: 81.49 грн2000+: 80.08 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
