Зображення корпусу уточнюється
L6207D
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
L6207D — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Power ICs. Корпус: 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників L6207D.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 475.25 до 570.02 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 125°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Interface: | Logic |
| Load Type: | Inductive |
| Technology: | DMOS |
| Applications: | DC Motors, Stepper Motors, Voltage Regulators |
| Rds On (Typ): | 300mOhm |
| Voltage - Supply: | 8V ~ 52V |
| Standard Pack Qty: | 800 |
| Output Configuration: | Half Bridge (4) |
| Current - Peak Output: | 5.6A |
| Current - Output / Channel: | 2.8A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| L6207D013TR | 388 | від 475.25 грн 1+: 475.25 грн10+: 364.34 грн25+: 336.96 грн100+: 306.07 грн250+: 292.03 грн500+: 283.61 грн1000+: 279.39 грн2000+: 276.59 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| L6207D013TR | 1438 | від 482.97 грн 1+: 482.97 грн10+: 371.92 грн25+: 344.12 грн100+: 313.51 грн250+: 303.49 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| L6207D | 256 | від 570.02 грн 1+: 570.02 грн10+: 440.99 грн32+: 401.48 грн128+: 368.44 грн256+: 356.17 грн512+: 346.07 грн1024+: 337.75 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| L6207D | 29 | від 570.02 грн 1+: 570.02 грн10+: 441.55 грн25+: 401.54 грн100+: 369.25 грн250+: 348.89 грн500+: 346.08 грн800+: 336.96 грн2400+: 320.81 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
