Зображення корпусу уточнюється
L78L33ABUTR
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
L78L33ABUTR — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Power ICs. Корпус: TO-243AA. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників L78L33ABUTR.
Всього пропозицій
9
Ціни
від 10.27 до 53.09 грн
Є в Україні
6
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-243AA |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Output Type: | Fixed |
| Current - Output: | 100mA |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Drain-Source Voltage: | 3.3 V |
| Number of Regulators: | 1 |
| Output Configuration: | Positive |
| Voltage - Input (Max): | 30V |
| Continuous Drain Current: | 0.1 A |
| Current - Quiescent (Iq): | 5.5 mA |
| Voltage - Output (Min/Fixed): | 3.3V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| L78L33ABUTR | 2085 | від 10.27 грн 1+: 10.27 грн | vdmais | Купити |
| L78L33ABUTR | 392 шт. | від 12.15 грн 1+: 12.15 грн | Ворон | Купити |
| L78L33ABUTR | 19 | від 29.97 грн 1+: 29.97 грн10+: 12.88 грн100+: 12.49 грн1000+: 11.83 грн | Liven | Купити |
| L78L33ABUTR | 2233 | від 53.09 грн 1+: 53.09 грн | Eurocom Components | Купити |
| L78L33ABUTR | 389 шт. | ЕлКом | Купити | |
| L78L33ABUTR | Є в наявності | Mastek | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| L78L33ABUTR | 2526 | від 15.69 грн 1+: 15.69 грн10+: 11.19 грн25+: 9.97 грн50+: 9.07 грн100+: 8.17 грн233+: 4.15 грн639+: 3.93 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| L78L33ABUTR | 22521 | від 20.36 грн 1+: 20.36 грн10+: 13.9 грн25+: 12.3 грн100+: 10.55 грн250+: 9.72 грн500+: 9.22 грн1000+: 8.81 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| L78L33ABUTR | 6067 | від 21.06 грн 1+: 21.06 грн10+: 14.18 грн25+: 12.5 грн100+: 10.67 грн250+: 9.83 грн500+: 9.34 грн1000+: 8.85 грн2500+: 8.22 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
