
LM2596HVGT-ADJ
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
LM2596HVGT-ADJ — електронний компонент виробника TAEJIN TECHNOLOGY / HTC Korea, категорія Power ICs. Корпус: TO-220-5. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LM2596HVGT-ADJ.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 85.58 до 175.2 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | TAEJIN TECHNOLOGY / HTC Korea |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-5 |
| Topology: | Buck |
| Frequency - Switching: | 150kHz |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Function: | Step-Down |
| Output Type: | Adjustable |
| Current - Output: | 3A |
| Number of Outputs: | 1 |
| Drain-Source Voltage: | 60 V |
| Output Configuration: | Positive |
| Voltage - Input (Max): | 60V |
| Voltage - Output (Max): | 1.23V |
| Continuous Drain Current: | 3 A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
