
LM317P
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
LM317P — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Power ICs. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LM317P.
Всього пропозицій
8
Ціни
від 24.8 до 90.23 грн
Є в Україні
5
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 125°C |
| Packaging: | Tube |
| Output Type: | Adjustable |
| Current - Output: | 1.5A |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Drain-Source Voltage: | 37 V |
| Number of Regulators: | 1 |
| Output Configuration: | Positive |
| Voltage - Input (Max): | 40V |
| Voltage - Output (Max): | 37V |
| Continuous Drain Current: | 1.5 A |
| Voltage - Output (Min/Fixed): | 1.2V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| LM317P | 6 | 24.8 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| LM317P | Є в наявності | від 29.06 грн 1+: 29.06 грн8+: 27.32 грн25+: 26.16 грн | IMRAD | Купити |
| LM317P | 110 шт. | від 31.77 грн 1+: 31.77 грн | Ворон | Купити |
| LM317P | 18 шт. | від 46.5 грн 1+: 46.5 грн | НІКОМ | Купити |
| LM317P | Є в наявності | Mastek | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LM317P | 1402 | від 71.9 грн 1+: 71.9 грн10+: 52.11 грн25+: 47.56 грн38+: 25.46 грн104+: 24.06 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| LM317P | 9256 | від 90.23 грн 1+: 90.23 грн10+: 65.19 грн50+: 55.3 грн100+: 52.23 грн250+: 48.99 грн500+: 47.03 грн1000+: 45.42 грн2500+: 43.72 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LM317P | 4320 | від 90.23 грн 1+: 90.23 грн10+: 65.26 грн25+: 55.32 грн100+: 51.76 грн250+: 48.54 грн500+: 46.72 грн1000+: 43.57 грн2000+: 42.32 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
