
LM4040C25IDBZT
Ціна та наявність в Україні станом на 29.05.2026
LM4040C25IDBZT — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Power ICs. Корпус: SOT-23-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LM4040C25IDBZT.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 23.1 до 77.98 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | SOT-23-3 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Reel |
| Tolerance: | ±0.5% |
| Output Type: | Fixed |
| Reference Type: | Shunt |
| Current - Output: | 15 mA |
| Current - Cathode: | 80 µA |
| Standard Pack Qty: | 250 |
| Drain-Source Voltage: | 2.5 V |
| Noise - 10Hz to 10kHz: | 35µVrms |
| Temperature Coefficient: | 100ppm/°C |
| Voltage - Output (Min/Fixed): | 2.5V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| LM4040C25IDBZT | 250 шт. | від 23.1 грн 1+: 23.1 грн10+: 21.56 грн100+: 20.02 грн | Віаком | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LM4040C25IDBZT | 898 | від 77.98 грн 1+: 77.98 грн10+: 56.06 грн25+: 50.64 грн100+: 44.67 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LM4040C25IDBZT | 463 | від 77.98 грн 1+: 77.98 грн10+: 56.06 грн25+: 50.65 грн100+: 44.68 грн250+: 41.8 грн500+: 39.2 грн1000+: 37.51 грн2500+: 36.53 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
