Зображення корпусу уточнюється
LNBH25LSPQR
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
LNBH25LSPQR — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Power ICs. Корпус: 24-VFQFN Exposed Pad. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LNBH25LSPQR.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 156.54 до 161.46 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Applications: | Converter, Analog and Digital Satellite STB Receivers/SatTV |
| Package / Case: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Input: | 8V ~ 16V |
| Voltage - Output: | 13V, 18V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 4000 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LNBH25LSPQR | 3989 | від 156.54 грн 1+: 156.54 грн10+: 115.83 грн25+: 105.3 грн100+: 94.07 грн250+: 88.45 грн500+: 85.64 грн1000+: 82.13 грн2000+: 80.73 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LNBH25LSPQR | 465 | від 161.46 грн 1+: 161.46 грн10+: 119.83 грн25+: 109.31 грн100+: 97.77 грн250+: 92.27 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
