Зображення корпусу уточнюється
LNK304PN
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
LNK304PN — електронний компонент виробника Power Integrations, категорія Power ICs. Корпус: 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LNK304PN.
Всього пропозицій
13
Ціни
від 31.5 до 74.73 грн
Є в Україні
10
| Виробник: | Power Integrations |
|---|---|
| Корпус: | 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Topology: | Buck, Buck-Boost, Flyback |
| Frequency - Switching: | 66kHz |
| Internal Switch(s): | Yes |
| Output Isolation: | Non-Isolated |
| Breakdown Voltage: | 700V |
| Duty Cycle: | 69% |
| Fault Protection: | Current Limiting, Open Loop, Over Temperature, Short Circuit |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Standard Pack Qty: | 50 |
| Drain-Source Voltage: | 265 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| LNK304PN | 156 шт. | від 31.5 грн 1+: 31.5 грн | Ворон | Купити |
| LNK304PN | 22 шт. | від 34 грн 1+: 34 грн | НІКОМ | Купити |
| LNK304PN | Є в наявності | від 36.73 грн 1+: 36.73 грн8+: 34.73 грн25+: 32.92 грн | IMRAD | Купити |
| LNK304PN | 20 шт. | від 41.8 грн 1+: 41.8 грн | Radio Store | Купити |
| LNK304PN | 117 шт. | від 44 грн 1+: 44 грн10+: 39.6 грн100+: 35.7 грн | Радіомаг | Купити |
| LNK304PN | 5 | 45 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| LNK304PN | 1 шт. | від 46 грн 1+: 46 грн | НІКОМ | Купити |
| LNK304PN | 3 шт. | від 58 грн 1+: 58 грн | IntCom | Купити |
| LNK304PN | Є в наявності | від 60 грн 1+: 60 грн | Importtime | Купити |
| LNK304PN | 11 шт. | від 74.73 грн 1+: 74.73 грн | RadioPulse | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LNK304PN | 404 | від 48.93 грн 1+: 48.93 грн10+: 45.77 грн22+: 45.49 грн50+: 43.17 грн59+: 42.96 грн100+: 41.7 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| LNK304PN | 18107 | від 52.65 грн 1+: 52.65 грн100+: 43.52 грн500+: 42.12 грн1000+: 40.86 грн2500+: 38.96 грн5000+: 37.98 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LNK304PN | 819 | від 52.65 грн 1+: 52.65 грн100+: 43.52 грн1000+: 37.21 грн10000+: 32.01 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
