Зображення корпусу уточнюється
LNK501GN
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
LNK501GN — електронний компонент виробника Power Integrations, категорія Power ICs. Корпус: 8-SMD (7 Leads), Gull Wing. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LNK501GN.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 32 до 71.48 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | Power Integrations |
|---|---|
| Корпус: | 8-SMD (7 Leads), Gull Wing |
| Topology: | Flyback |
| Frequency - Switching: | 30kHz ~ 42kHz |
| Internal Switch(s): | Yes |
| Output Isolation: | Isolated |
| Breakdown Voltage: | 700V |
| Duty Cycle: | 77% |
| Fault Protection: | Current Limiting, Open Loop, Over Temperature, Short Circuit |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Reel |
| Power (Watts): | 5.5 W |
| Power Dissipation: | 3 W |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
