Зображення корпусу уточнюється
LP2985-33DBVR
Ціна та наявність в Україні станом на 29.05.2026
LP2985-33DBVR — електронний компонент виробника TEXAS INSTRUMENTS, категорія Power ICs. Корпус: SC-74A, SOT-753. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LP2985-33DBVR.
Всього пропозицій
11
Ціни
від 6.7 до 44.96 грн
Є в Україні
5
| Виробник: | TEXAS INSTRUMENTS |
|---|---|
| Корпус: | SC-74A, SOT-753 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Packaging: | Reel |
| Output Type: | Fixed |
| Current - Output: | 150mA |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Drain-Source Voltage: | 3.3 V |
| Number of Regulators: | 1 |
| Output Configuration: | Positive |
| Voltage - Input (Max): | 16V |
| Voltage Dropout (Max): | 0.575V @ 150mA |
| Continuous Drain Current: | 0.15 A |
| Voltage - Output (Min/Fixed): | 3.3V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| LP2985-33DBVR | 3435 | від 6.7 грн 1+: 6.7 грн | Eurocom Components | Купити |
| LP2985-33DBVR | Є в наявності | від 6.7 грн 1+: 6.7 грн10+: 6.29 грн35+: 6.03 грн150+: 5.83 грн | IMRAD | Купити |
| LP2985-33DBVR | 53 шт. | від 7.97 грн 1+: 7.97 грн | SEA | Купити |
| LP2985-33DBVR | 4 шт. | від 8.8 грн 1+: 8.8 грн10+: 7.48 грн100+: 6.6 грн1000+: 6.16 грн | Віаком | Купити |
| LP2985-33DBVR | 1929 шт. | від 15.5 грн 2+: 15.5 грн10+: 13.9 грн | Радіомаг | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LP2985-33DBVR | 859 | від 34.84 грн 1+: 34.84 грн10+: 24.38 грн25+: 21.78 грн50+: 20.23 грн58+: 16.79 грн158+: 15.95 грн30000+: 15.31 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| LP2985-33DBVR | 618 | від 37.93 грн 1+: 37.93 грн10+: 26.91 грн25+: 24.03 грн100+: 20.86 грн250+: 19.88 грн500+: 18.9 грн1000+: 18.12 грн3000+: 17.21 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LP2985-33DBVRG4 | 2440 | від 40.74 грн 1+: 40.74 грн10+: 34.42 грн250+: 33.51 грн500+: 31.96 грн1000+: 30.7 грн3000+: 17.07 грн6000+: 17 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LP2985-33DBVRM3 | 2899 | від 41.45 грн 1+: 41.45 грн10+: 29.36 грн25+: 26.41 грн100+: 22.97 грн250+: 21.36 грн3000+: 21.36 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LP2985-33DBVRM3 | 936 | від 41.45 грн 1+: 41.45 грн10+: 29.36 грн25+: 26.3 грн100+: 22.91 грн250+: 21.29 грн500+: 20.32 грн1000+: 19.52 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LP2985-33DBVRE4 | 1431 | від 44.96 грн 1+: 44.96 грн10+: 31.05 грн25+: 27.75 грн100+: 24.1 грн250+: 22.27 грн500+: 21.57 грн3000+: 18.33 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
