
MAX813LCPA
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
MAX813LCPA — електронний компонент виробника Analog Devices Inc./Maxim Integrated, категорія Power ICs. Корпус: 8-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MAX813LCPA.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 126.63 до 493.98 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
|---|---|
| Корпус: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Type: | Simple Reset/Power-On Reset |
| Reset: | Active High |
| Output: | Push-Pull, Totem Pole |
| Reset Timeout: | 140ms Minimum |
| Package / Case: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Threshold: | 4.65V |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Number of Voltages Monitored: | 1 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| MAX813LCPA+ | 108 шт. | від 126.63 грн 1+: 126.63 грн10+: 118.18 грн100+: 109.74 грн | Віаком | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MAX813LCPA+ | 190 | від 493.98 грн 1+: 493.98 грн10+: 380.22 грн50+: 334.74 грн100+: 320.66 грн250+: 305.79 грн500+: 296.83 грн1000+: 289.45 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
