
MC44603AP
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
MC44603AP — електронний компонент виробника onsemi, категорія Power ICs. Корпус: 16-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MC44603AP.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 94 до 107.49 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Topology: | Flyback |
| Frequency - Switching: | Up to 250kHz |
| Internal Switch(s): | No |
| Output Isolation: | Isolated |
| Duty Cycle: | 80% |
| Fault Protection: | Current Limiting, Over Voltage |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd): | 9V ~ 18V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 150°C (TJ) |
| Package / Case: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Control Features: | Soft Start, Sync |
| Voltage - Start Up: | 14.5 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| MC44603AP | 7 шт. | від 94 грн 1+: 94 грн | RadioPulse | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MC44603APG | 2425 | від 107.49 грн 197+: 107.49 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
