
MC78L05ABPG
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
MC78L05ABPG — електронний компонент виробника onsemi, категорія Power ICs. Корпус: TO-92-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MC78L05ABPG.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 8.8 до 22.48 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | TO-92-3 |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Packaging: | Bulk |
| PSRR: | 49dB (120Hz) |
| Output Type: | Fixed |
| Current - Output: | 100mA |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Drain-Source Voltage: | 5 V |
| Number of Regulators: | 1 |
| Output Configuration: | Positive |
| Voltage - Input (Max): | 30V |
| Current - Quiescent (Iq): | 6 mA |
| Voltage - Output (Min/Fixed): | 5V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| MC78L05ABPG | 1 | від 8.8 грн 1+: 8.8 грн | Eurocom Components | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MC78L05ABPG | 6745 | від 22.48 грн 1+: 22.48 грн10+: 15.66 грн25+: 13.91 грн100+: 12.01 грн250+: 11.03 грн500+: 10.54 грн1000+: 10.33 грн2000+: 9.34 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MC78L05ABPG | 6037 | від 22.48 грн 1+: 22.48 грн10+: 15.66 грн25+: 13.88 грн100+: 11.95 грн250+: 11.03 грн500+: 10.47 грн2000+: 9.64 грн4000+: 9.33 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
