Зображення корпусу уточнюється
MP1484EN
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
MP1484EN — електронний компонент виробника Monolithic Power Systems (MPS), категорія Power ICs. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MP1484EN.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 22.5 до 217.08 грн
Є в Україні
4
| Виробник: | Monolithic Power Systems (MPS) |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Topology: | Buck |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Reel |
| Function: | Step-Down |
| Output Type: | Adjustable |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Drain-Source Voltage: | 18 V |
| Output Configuration: | Positive |
| Voltage - Input (Max): | 23V |
| Voltage - Input (Min): | 4.75V |
| Continuous Drain Current: | 3 A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| MP1484EN | 200 шт. | від 22.5 грн 1+: 22.5 грн | Ворон | Купити |
| MP1484EN | 581 шт. | від 29.25 грн 1+: 29.25 грн | Ворон | Купити |
| MP1484EN | 2 | 31.4 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| MP1484EN | 8 шт. | від 42.3 грн 1+: 42.3 грн | RadioPulse | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MP1484EN-LF-Z | 2428 | від 217.08 грн 1+: 217.08 грн10+: 163.69 грн25+: 149.64 грн100+: 134.18 грн250+: 127.16 грн500+: 125.05 грн1000+: 118.73 грн2500+: 113.81 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MP1484EN-LF-Z | 2084 | від 217.08 грн 1+: 217.08 грн10+: 162.71 грн25+: 149.05 грн100+: 133.99 грн250+: 126.82 грн500+: 124.69 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
