
REF195FSZ
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
REF195FSZ — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Power ICs. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників REF195FSZ.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 555.11 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tolerance: | ±0.1% |
| Output Type: | Fixed |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Reference Type: | Series |
| Voltage - Input: | 5.1V ~ 15V |
| Current - Output: | 30 mA |
| Current - Supply: | 45µA |
| Drain-Source Voltage: | 5 V |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz: | 50µVp-p |
| Temperature Coefficient: | 10ppm/°C |
| Voltage - Output (Min/Fixed): | 5V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| REF195FSZ-REEL | 7445 | від 555.11 грн 1+: 555.11 грн10+: 429.19 грн25+: 397.71 грн100+: 363.11 грн250+: 353.7 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| REF195FSZ | 1325 | від 555.11 грн 1+: 555.11 грн10+: 429.19 грн98+: 363.52 грн196+: 350.6 грн294+: 344.12 грн588+: 334.63 грн1078+: 327.71 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
