Зображення корпусу уточнюється
RT8289GSP
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
RT8289GSP — електронний компонент виробника Richtek, категорія Power ICs. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників RT8289GSP.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 45 до 288.59 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Richtek |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Topology: | Buck |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Reel |
| Function: | Step-Down |
| Output Type: | Adjustable |
| Number of Outputs: | 1 |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Drain-Source Voltage: | 32 V |
| Output Configuration: | Positive |
| Voltage - Input (Max): | 32V |
| Voltage - Input (Min): | 5.5V |
| Continuous Drain Current: | 5 A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| RT8289GSP | Є в наявності | від 45 грн 1+: 45 грн | Importtime | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| RT8289GSP | 2535 | від 288.59 грн 1+: 288.59 грн10+: 218.37 грн25+: 200.85 грн100+: 181.54 грн250+: 177.99 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| RT8289GSP | 2230 | від 288.59 грн 1+: 288.59 грн10+: 218.37 грн25+: 201.52 грн100+: 181.86 грн250+: 178.35 грн1000+: 172.03 грн2500+: 169.22 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
