Зображення корпусу уточнюється
SN6501DBVR
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
SN6501DBVR — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Power ICs. Корпус: SC-74A, SOT-753. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SN6501DBVR.
Всього пропозицій
7
Ціни
від 29.7 до 158.75 грн
Є в Україні
4
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | SC-74A, SOT-753 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Applications: | Transformer Driver |
| Package / Case: | SC-74A, SOT-753 |
| Current - Supply: | 300µA |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 5.5V |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| SN6501DBVR | 8 | від 29.7 грн 1+: 29.7 грн | Eurocom Components | Купити |
| SN6501DBVR | 60 шт. | від 54.78 грн 1+: 54.78 грн10+: 51.13 грн100+: 47.48 грн | Віаком | Купити |
| SN6501DBVR | 382 | від 65.81 грн 1+: 65.81 грн | vdmais | Купити |
| SN6501DBVR | 61 шт. | від 135 грн 1+: 135 грн | Ворон | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SN6501DBVR | 43081 | від 151.02 грн 1+: 151.02 грн10+: 111.55 грн25+: 101.71 грн100+: 90.85 грн250+: 85.68 грн500+: 82.86 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN6501DBVR | 15021 | від 151.02 грн 1+: 151.02 грн10+: 111.69 грн25+: 101.85 грн100+: 91.32 грн250+: 85.7 грн500+: 82.19 грн1000+: 80.08 грн3000+: 76.57 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN6501DBVR | 5702 | від 158.75 грн 1+: 158.75 грн5+: 133.46 грн10+: 121.52 грн13+: 76.57 грн35+: 72.35 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
