
STC4054GR
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
STC4054GR — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Power ICs. Корпус: SOT-23-5. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників STC4054GR.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 62.71 до 145.42 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | SOT-23-5 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Reel |
| Package / Case: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Number of Cells: | 1 |
| Battery Chemistry: | Lithium Ion |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Current - Charging: | Constant - Programmable |
| Battery Pack Voltage: | 4.2V |
| Charge Current - Max: | 800mA |
| Drain-Source Voltage: | 4.2 V |
| Programmable Features: | Current |
| Voltage - Supply (Max): | 6.5V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| STC4054GR | 1 шт. | від 62.71 грн 1+: 62.71 грн | SEA | Купити |
| STC4054GR | Є в наявності | від 76.76 грн 1+: 76.76 грн4+: 72.15 грн12+: 69.08 грн50+: 66.78 грн | IMRAD | Купити |
| STC4054GR | 2980 шт. | від 115.3 грн 1+: 115.3 грн | Filur | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| STC4054GR | 4613 | від 126.46 грн 1+: 126.46 грн10+: 93.44 грн25+: 84.3 грн100+: 75.17 грн250+: 70.96 грн500+: 67.72 грн1000+: 67.37 грн3000+: 63.23 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| STC4054GR | 498 | від 134.89 грн 1+: 134.89 грн5+: 113.81 грн10+: 103.97 грн12+: 85.01 грн32+: 80.09 грн250+: 78.68 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| STC4054GR | 14991 | від 145.42 грн 1+: 145.42 грн10+: 107.21 грн25+: 97.68 грн100+: 87.2 грн250+: 82.2 грн500+: 79.36 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
