
TLE42712GATMA1
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
TLE42712GATMA1 — електронний компонент виробника Infineon Technologies, категорія Power ICs. Корпус: TO-263-8, D2PAK (7 Leads + Tab), TO-263CA. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TLE42712GATMA1.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 198.01 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Infineon Technologies |
|---|---|
| Корпус: | TO-263-8, D2PAK (7 Leads + Tab), TO-263CA |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| PSRR: | 54dB (100Hz) |
| Output Type: | Fixed |
| Control Features: | Reset, Watchdog |
| Current - Output: | 550mA |
| Number of Regulators: | 1 |
| Output Configuration: | Positive |
| Voltage - Input (Max): | 40V |
| Voltage Dropout (Max): | 0.7V @ 550mA |
| Current - Supply (Max): | 90 mA |
| Current - Quiescent (Iq): | 6 µA |
| Voltage - Output (Min/Fixed): | 5V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TLE42712GATMA1 | 1711 | від 198.01 грн 1+: 198.01 грн10+: 147.81 грн25+: 135.24 грн100+: 121.4 грн250+: 114.8 грн500+: 112.41 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Power ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
